Equip de mestres curs 2022 – 2023

Petits: I3 - I4 - I5

Blanca Ribas

I3 A

blanca@ebarrufet.cat

Neus Ibáñez

I3 B

neusi@ebarrufet.cat

Inés Roigé

I4 A

ines@ebarrufet.cat

Míriam Martorell

I4 B

miriam@ebarrufet.cat

Ana Solsona

I5 A

ana@ebarrufet.cat

Gloria Pavia - equip de mestres Escola Barrufet

Glòria Pavia

I5 B

gloria@ebarrufet.cat

Mijans: primer - segon - tercer

Gemma Almirall - equip de mestres Escola Barrufet

Gemma Almirall

1r A

gemmaa@ebarrufet.cat

Jordina Domenech - equip de mestres Escola Barrufet

Jordina Domènech

1r B

jordina@ebarrufet.cat

Andrea Bonat

2n A

andrea@ebarrufet.cat

Carles Santín

2n B

carles@ebarrufet.cat

Mònica Díaz

3r A

monicad@ebarrufet.cat

Pilar Ponsatí

3r B

pilar@ebarrufet.cat

Grans: quart - cinquè - sisè

M. José Tamarit

4t A

mjose@ebarrufet.cat

Sela Boluda

4t B

sela@ebarrufet.cat

Jordi López

5è A

jordi@ebarrufet.cat

Isabel Cabot

5è B

icabot@ebarrufet.cat

Helena Altés - equip de mestres Escola Barrufet

Helena Altés

6è A

helenaa@ebarrufet.cat

Neus Rodríguez

6è B

neus@ebarrufet.cat

Especialistes

Héctor Saura

I3-I4-I5

hector@ebarrufet.cat

Àngels Jornet

I3-I4-I5

angels@ebarrufet.cat

Xus Morales

Educació física

xus@ebarrufet.cat

Natàlia Aparicio

Anglès

natalia@ebarrufet.cat

Gemma Balasch

Educadora SIEI

gemma@ebarrufet.cat

Cristina Ruiz

Monitoratge

cristina@ebarrufet.cat

Arantxa González - equip de mestres Escola Barrufet

Arantxa González

Educació especial I4-I5

arantxa@ebarrufet.cat

Emma Castisens

TEEI (Tècnica Especialista Educació Infantil) I3

emma@ebarrufet.cat

Marina Pérez

Educació especial Mitjans (1r-2n-3r)

marina@ebarrufet.cat

Carles Santín - equip de mestres Escola Barrufet

Carles Santín

Educació física 2n

carles@ebarrufet.cat

Isa Tudurí

Anglès 4t-5è-6è

isabel@ebarrufet.cat

Helena Cabezas

Música

helena@ebarrufet.cat

Montse Junyent

I3-I4-I5

montsejunyent@ebarrufet.cat

Justa Durán - equip de mestres Escola Barrufet

Justa Durán

AEE (Auxiliar Educació Especial) I3-I4-I5

justa@ebarrufet.cat

Montse Remón

Educació especial Grans (4t-5è-6è)

montseremon@ebarrufet.cat

Assumpta Marcé

4t-5è-6è

assumpta@ebarrufet.cat

Mireia Mesa

Educació especial de I3

mireia@ebarrufet.cat

Càrrecs diversos

Assumpta Marcé

Direcció

escolabarrufet@xtec.cat

Míriam Martorell

Coordinació petits

miriam@ebarrufet.cat

Júlia Jarque

Coordinació Temps de migdia

mitjapensio.afabarrufet@gmail.com – 934097208

Héctor Saura

Cap d'estudis

escolabarrufet@xtec.cat

Gemma Almirall - equip de mestres Escola Barrufet

Gemma Almirall

Coordinació mitjans

gemmaa@ebarrufet.cat

Maria Carmona

Administració

934097208

Neus Rodríguez

Secretaria

neus@ebarrufet.cat

Isa Tudurí

Coordinació grans

isabel@ebarrufet.cat

Dani Gómez

Secretaria AFA

afabarrufet@gmail.com – 934097208

Òscar Gerbolés

Consergeria

934097208