Equip de mestres curs 2021 – 2022

Petits: p3 - p4 - p5

Miriam Pérez

P3 A

miriamp@ebarrufet.cat

Míriam Martorell

P3 B

miriam@ebarrufet.cat

Anna Solsona

P4 A

ana@ebarrufet.cat

Inés Roigé

P4 B

ines@ebarrufet.cat

Blanca Ribas

P5 A

blanca@ebarrufet.cat

Glòria Pavia

P5 B

gloria@ebarrufet.cat

Mijans: primer - segon - tercer

Andrea Bonat

1r A

andrea@ebarrufet.cat

Montse Junyent

1r B

montsejunyent@ebarrufet.cat

Jordina Domènech

2n A i música de 2n

jordina@ebarrufet.cat

Cristina Asensio

2n B

cristinaa@ebarrufet.cat

Pilar Ponsatí

3r A

pilar@ebarrufet.cat

Gemma Almirall

3r B

gemmaa@ebarrufet.cat

Grans: quart - cinquè - sisè

M. José Tamarit

4t A

mjose@ebarrufet.cat

Sela Boluda

4t B

sela@ebarrufet.cat

Helena Altés

5è A

helenaa@ebarrufet.cat

Jordi López

5è B

jordi@ebarrufet.cat

Teresa Roca

6è A

teresa@ebarrufet.cat

Neus Rodríguez

6è B

neus@ebarrufet.cat

Especialistes

Héctor Saura

P3-P4-P5

hector@ebarrufet.cat

Àngels Jornet

P3-P4-P5

angels@ebarrufet.cat

Pau Romero

Educació física 1r-2n-3r

pau@ebarrufet.cat

Anna Gabarró

Anglès 1r-2n-3r

annag@ebarrufet.cat

Gemma Balasch

Educadora SIEI

gemma@ebarrufet.cat

Cristina Ruiz

Monitoratge P3-P4-P5

Arantxa González

Educació especial P3-P4

arantxa@ebarrufet.cat

Maria José Jurado

TEI (tècnica educació infantil) P3

mariajose@ebarrufet.cat

Marina Pérez

Educació especial P5 i mitjans

marina@ebarrufet.cat

Artur Cortina

Educació física 4t-5è-6è

artur@ebarrufet.cat

Isa Tudurí

Anglès 4t-5è-6è

isabel@ebarrufet.cat

Helena Cabezas

Música 1r-3r-4t-5è-6è

helena@ebarrufet.cat

Neus Ibáñez

P3-P4-P5

neusi@ebarrufet.cat

Justa Durán

AEE (auxiliar educació especial) P3 i P5.

justa@ebarrufet.cat

Clàudia Romero

Reforç p4-p5

claudia@ebarrufet.cat

Carles Santín

Reforç 1r-2n-3r

carles@ebarrufet.cat

Montse Remón

Educació especial 3r-4t-5è-6è

montseremon@ebarrufet.cat

Assumpta Marcé

4t-5è-6è

assumpta@ebarrufet.cat

Càrrecs diversos

Assumpta Marcé

Direcció

escolabarrufet@xtec.cat

Neus Ibáñez

Coordinació petits

neusi@ebarrufet.cat

Júlia Jarque

Coordinació Temps de migdia

mitjapensio.afabarrufet@gmail.com – 934097208

Héctor Saura

Cap d'estudis

escolabarrufet@xtec.cat

Cristina Asensio

Coordinació mitjans

cristinaa@ebarrufet.cat

Marta Gómez

Administració

934097208

Neus Rodríguez

Secretaria

neus@ebarrufet.cat

Montse Remón

Coordinació grans

montseremon@ebarrufet.cat

Dani Gómez

Secretaria AFA

afabarrufet@gmail.com – 934097208

Òscar Gerbolés

Consergeria

934097208