Equip de mestres curs 2023 – 2024

Petits i petites: I3 - I4 - I5

Anna Solsona

Anna Solsona

I3 A

ana@ebarrufet.cat

Gloria Pavia - equip de mestres Escola Barrufet

Glòria Pavia

I3 B

gloria@ebarrufet.cat

Blanca Ribas

Blanca Ribas

I4 A

blanca@ebarrufet.cat

Míriam Martorell

Míriam Martorell

I4 B

miriam@ebarrufet.cat

Ines Roige

Inés Roigé

I5 A

ines@ebarrufet.cat

Montse Junyent

I5 B

montsejunyent@ ebarrufet.cat

Mijans i mitjanes: primer - segon - tercer

Esther Pinen

Esther Pinen

1r A

esther@ebarrufet.cat

Alba Pérez

Tutoria compartida 1r

alba@ebarrufet.cat

Pilar Ponsati

Pilar Ponsatí

1r B

pilar@ebarrufet.cat

Gemma Almirall - equip de mestres Escola Barrufet

Gemma Almirall

2n A

gemmaa@ebarrufet.cat

Mònica Díaz

3r B

monicad@ebarrufet.cat

Jordina Domenech - equip de mestres Escola Barrufet

Jordina Domènech

2n B

jordina@ebarrufet.cat

Talia Salvador

Talia Salvador

3r A

talia@ebarrufet.cat

Grans: quart - cinquè - sisè

Antonio Ferrandez

Antonio Ferrandez

4t A

antonio@ebarrufet.cat

Mjose Tamarit

M. José Tamarit

4t B

mjose@ebarrufet.cat

Isabel Cabot

Isabel Cabot

5è A

icabot@ebarrufet.cat

Víctor Moncho

5è B

victor@ebarrufet.cat

Jordi Lopez

Jordi López

6è A

jordi@ebarrufet.cat

Gemma Arnau

Gemma Arnau

6è B

gemmaarnau@ebarrufet.cat

Especialistes

Hector Saura

Héctor Saura

I3-I4-I5

hector@ebarrufet.cat

Emma Castisens

Emma Castisens

TEEI (Tècnica Especialista Educació Infantil) I3

emma@ebarrufet.cat

Tània Fernández

Tània Fernández

MESI I3 (Mestre d'Educació al Suport Inclusiu) i Reforç

Tania@ebarrufet.cat

Gemma Balasch

Gemma Balasch

Educadora SIEI

gemma@ebarrufet.cat

Aroa Sala

Aroa Sala

Anglès 1r-2n-3r

aroa@ebarrufet.cat

Cristina Ruiz

Cristina Ruiz

Monitoratge

cristina@ebarrufet.cat

Raquel Vilachá

Monitoratge

Angels Jornet

Ángels Jornet

Reforç (I3-I4-I5)

angels@ebarrufet.cat

Arantxa González - equip de mestres Escola Barrufet

Arantxa González

MESI I4-I5 (Mestra d'Educació al Suport Inclusiu)

arantxa@ebarrufet.cat

Marta Nayas

Marta Nayas

MESI 1r-2n-3r (Mestra d'Educació al Suport Inclusiu)

marta@ebarrufet.cat

Marta Gestoso

Marta Gestoso

Aula d'Acollida 3r

martag@ebarrufet.cat

Isa Tuduri

Isa Tudurí

Anglès 4t-5è-6è

isabel@ebarrufet.cat

Melania Portoles

Helena Cabezas

Música

helena@ebarrufet.cat

Rosa Maria González

Rosa Maria González

Reforç (I3-I4-I5)

rosa@ebarrufet.cat

Justa Durán - equip de mestres Escola Barrufet

Justa Durán

AEE (Auxiliar Educació Especial) I3-I4-I5

justa@ebarrufet.cat

Montse Remón

MESI 4t-5è-6è (Mestra d'Educació al Suport Inclusiu)

montseremon@ebarrufet.cat

Neus Rodriguez

Neus Rodríguez

Reforç 4t-5è-6è

escolabarrufet@xtec.cat

Pau Romero - equip de mestres Escola Barrufet

Pau Romero

Educació física Grans

pau@ebarrufet.cat

helena-vernetta

Helena Vernetta

Educació física Mitjans

helenav@ebarrufet.cat

Càrrecs diversos

Neus Rodriguez

Neus Rodríguez

Direcció

escolabarrufet@xtec.cat

Ines Roige

Inés Roigé

Coordinació petits

ines@ebarrufet.cat

Julia Jarque

Júlia Jarque

Coordinació Temps de migdia

mitjapensio.afabarrufet@gmail.com – 934097208

Hector Saura

Héctor Saura

Cap d'estudis

escolabarrufet@xtec.cat

Gemma Almirall - equip de mestres Escola Barrufet

Gemma Almirall

Coordinació mitjans

gemmaa@ebarrufet.cat

Maria Carmona

Maria Carmona

Administració

934097208

Melania Portoles

Helena Cabezas

Secretaria

helena@ebarrufet.cat

Isa Tuduri

Isa Tudurí

Coordinació grans

isabel@ebarrufet.cat

Dani Gomez

Dani Gómez

Secretaria AFA

afabarrufet@gmail.com – 934097208

Oscar Gerboles

Òscar Gerbolés

Consergeria

934097208

Montse Ferrer

Montse Ferrer

Consergeria tardes